Hovedkontor

Tromsø

Hovedkontor

Stakkevollveien 69 B

9010 TROMSØ

Telefon: 77 66 15 50

Telefaks:77 86 49 12

Vakttelefon: 916 55 820

kulde@kuldeteknisk.no

 

KONTAKT

Martin Schjølberg / Daglig leder / CEO

957 64 311

martins@kuldeteknisk.no

 

Tor Vangberg / Salgsleder

916 55 822

tor@kuldeteknisk.no

 

Frode Berg / Teknisk leder

916 55 823

frode@kuldeteknisk.no

 

Roy Andreassen / Økonomisjef

470 28 384

roy@kuldeteknisk.no

 

Inger Johansen / Serviceleder komersiell

916 55 821

inger@kuldeteknisk.no

 

Morten Robertsen / Serviceleder industri

995 79 943

morten@kuldeteknisk.no

  

Liv Mona Arntzen / HR og KS leder

924 16 137

liv@kuldeteknisk.no